BRANŻE
ID:242968

Spawacz

Numer referencyjny: a0t5800000ZsXZtAAN

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Olewin

Data publikacji: 2018-10-03

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Olewin

Obowiązki:
  • spawanie zbiorników ciśnieniowych metodą MAG (135) i TIG (141),
  • kontrola zgodności wyrobów z wymaganiami jakościowymi i WPS,
  • dbałość o jakość wykonywanych produktów na wszystkich etapach procesu montażowego.
Wymagania:
  • doświadczenie pozwalające na swobodną pracę,
  • znajomość spawania metodą MAG (135),
  • podstawowa znajomość standardu WPS,
  • znajomość rysunku technicznego na poziomie podstawowym,
  • zdolności manualne,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • otwartości na zmiany, gotowość do wdrażania zmian,
  • gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany,
  • znajomość spawania metodą TIG (141) będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • prywatną opiekę medyczną, która jest darmowa,
  • legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia,
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • wolne weekendy,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pakiet sportowy OK System.

Spawacz

Obowiązki:spawanie zbiorników ciśnieniowych metodą MAG (135) i TIG (141),
kontrola zgodności wyrobów z wymaganiami jakościowymi i WPS,
dbałość o jakość wykonywanych produktów na wszystkich etapach procesu montażowego.

Wymagania:doświadczenie pozwalające na swobodną pracę,
znajomość spawania metodą MAG (135),
podstawowa znajomość standardu WPS,
znajomość rysunku technicznego na poziomie podstawowym,
zdolności manualne,
podstawowa umiejętność obsługi komputera,
otwartości na zmiany, gotowość do wdrażania zmian,
gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany,
znajomość spawania metodą TIG (141) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:prywatną opiekę medyczną, która jest darmowa,
legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia,
umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
wolne weekendy,
pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
pakiet sportowy OK System.