BRANŻE
ID:238810

Ślusarz/Spawacz

Numer referencyjny: a0t5800000FZ49RAAT

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kłobuck

Obowiązki:
  • spawanie elektrodą metalową w osłonie gazów aktywnych (MAG 135),
  • spawanie elektrodą otuloną (111),
  • kontrola wizualna spoin oraz sprawdzanie zgodności wymiarów pospawanego elementu z rysunkiem,
  • obsługa urządzeń pomiarowych,
  • montowanie konstrukcji stalowych.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • posiadanie uprawnień do spawania metodą MAG 135 + spawanie pionów,
  • posiadanie uprawnień - przepalacz tlenowy,
  • uprawnienia dozorowe będą dodatkowym atutem wpływającym na finalną wysokość stawki,
  • wykształcenie w zawodzie lub ukończony kurs ślusarza,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum rok, jednak jesteśmy otwarci również na kandydatów z uprawnieniami bez doświadczenia (gotowość przyuczenia pod okiem specjalistów),
  • chęci do pracy i rozwoju zawodowego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • cały etat,
  • wynagrodzenie zasadnicze od około 3000 do 4200 zł brutto miesięcznie - w zależności od umiejętności, posiadanych uprawnień i doświadczenia,
  • pakiet medyczny PZU,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez cykliczne szkolenia dla pracowników.

Obowiązki:spawanie elektrodą metalową w osłonie gazów aktywnych (MAG 135),
spawanie elektrodą otuloną (111),
kontrola wizualna spoin oraz sprawdzanie zgodności wymiarów pospawanego elementu z rysunkiem,
obsługa urządzeń pomiarowych,
montowanie konstrukcji stalowych.

Wymagania:wykształcenie minimum zawodowe,
posiadanie uprawnień do spawania metodą MAG 135 + spawanie pionów,
posiadanie uprawnień - przepalacz tlenowy,
uprawnienia dozorowe będą dodatkowym atutem wpływającym na finalną wysokość stawki,
wykształcenie w zawodzie lub ukończony kurs ślusarza,
doświadczenia na podobnym stanowisku minimum rok, jednak jesteśmy otwarci również na kandydatów z uprawnieniami bez doświadczenia (gotowość przyuczenia pod okiem specjalistów),
chęci do pracy i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
cały etat,
wynagrodzenie zasadnicze od około 3000 do 4200 zł brutto miesięcznie - w zależności od umiejętności, posiadanych uprawnień i doświadczenia,
pakiet medyczny PZU,
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez cykliczne szkolenia dla pracowników.