BRANŻE
ID:241430

Ślusarz//Mechanik

Numer referencyjny: a0t5800000OanS9AAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Oświęcim

Data publikacji: 2018-07-12

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Oświęcim

Obowiązki:
  • prace przy konstrukcji tłoczników: ręczna obróbka odlewu oraz obróbka odlewu przy pomocy maszyn,
  • dostosowanie tłoczników,
  • usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje tłoczników,
  • naprawa, konserwacja i regeneracja tłoczników.
Wymagania:
  • znajomość zagadnień związanych z konstruowaniu tłoczników,
  • doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego,
  • znajomości obróbki ręcznej metali,
  • umiejętności obsługi maszyn warsztatowych,
  • znajomość rysunku technicznego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • pracę na 2 zmiany produkcyjne,
  • możliwość nadgodzin - jeśli ktoś chce :)

Obowiązki:prace przy konstrukcji tłoczników: ręczna obróbka odlewu oraz obróbka odlewu przy pomocy maszyn,
dostosowanie tłoczników,
usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje tłoczników,
naprawa, konserwacja i regeneracja tłoczników.

Wymagania:znajomość zagadnień związanych z konstruowaniu tłoczników,
doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego,
znajomości obróbki ręcznej metali,
umiejętności obsługi maszyn warsztatowych,
znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy naszego klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
pracę na 2 zmiany produkcyjne,
możliwość nadgodzin - jeśli ktoś chce :)