BRANŻE
ID:246217

Ślusarz - Austria

Numer referencyjny: a0t4H00000WJFqpQAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ried im Innkreis

Obowiązki:
  • ogólne prace ślusarskie,
  • przetwarzanie materiałów metalowych,
  • produkcja części pojedynczych i seryjnych,
  • obsługa maszyn.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w ślusarstwie lub mechanice,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2 - warunek konieczny,
  • wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.
Oferujemy:
  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku (lider na rynku),
  • zatrudnienie i opieka poprzez Trenkwalder Austria,
  • pełny pakiet socjalny,
  • zatrudnienie na pełny etat - umowa o prace tymczasową,
  • godziny pracy tygodniowo: 38,5 godzin,
  • wynagrodzenie brutto od 1964,71 euro do 2205,18 euro miesięcznie,
  • dodatkowo 41,40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień,
  • dodatek urlopowy oraz świąteczny w kwocie dwóch pełnych miesięcznych wynagrodzeń,
  • 5 tygodni płatnego urlopu.

Obowiązki:ogólne prace ślusarskie,
przetwarzanie materiałów metalowych,
produkcja części pojedynczych i seryjnych,
obsługa maszyn.

Wymagania:mile widziane doświadczenie w ślusarstwie lub mechanice,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych,
znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2 - warunek konieczny,
wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku (lider na rynku),
zatrudnienie i opieka poprzez Trenkwalder Austria,
pełny pakiet socjalny,
zatrudnienie na pełny etat - umowa o prace tymczasową,
godziny pracy tygodniowo: 38,5 godzin,
wynagrodzenie brutto od 1964,71 euro do 2205,18 euro miesięcznie,
dodatkowo 41,40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień,
dodatek urlopowy oraz świąteczny w kwocie dwóch pełnych miesięcznych wynagrodzeń,
5 tygodni płatnego urlopu.