BRANŻE
ID:245846

Sekretarka

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Sekretarka

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Data publikacji: 2019-03-25

Branża: Organizacja / Zarządzanie, Administracja biurowa, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Godziny pracy:

  • poniedziałek:9 - 17
  • wtorek:9 - 17
  • środa:8 - 16
  • czwartek:9 - 17
  • piątek:9 - 17

Opis firmy:

REFUNDA Sp. z o.o. to firma konsultingowa z Wrocławia, która od 10 lat świadczy profesjonalne usługi doradcze z powodzeniem zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego.

REFUNDA to doświadczony zespół specjalistów – inżynierów, ekonomistów, audytorów i radców prawnych, których wiedza i praktyka pozwala proponować przemyślane i sprawdzone rozwiązania.

REFUNDA to ponad 300 projektów doradczych dla Klientów z całej Polski, w tym między innymi dla jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek komunalnych.

Więcej o nas na www.refunda.pl

Opis stanowiska:

- obsługa sekretariatu firmy, w tym m.in. e-mail, drukarka, skaner, kopiarka

- odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych

- przyjmowanie i wysyłanie listów oraz paczek

- obsługa spotkań z klientami w sali konferencyjnej

- cykliczne zamawianie artykułów biurowych, spożywczych i chemii gospodarczej

- bieżąca współpraca z Zarządem Spółki

Oczekujemy:

- swobodna obsługa komputera, w tym przede wszystkim Internetu i programu MS Office

- umiejętności organizatorskie mile widziane

- aktywności pozastudenckie (np. koła naukowe, stowarzyszenia, itp.) mile widziane

- umiejętność redagowania i edycji tekstów mile widziana

- mile widziane osoby nadal studiujące (w systemie, który nie będzie kolidował czasowo z godzinami pracy, tj. 9.00-17.00 w dni robocze)

Oferujemy:

-  ciekawą i zróżnicowaną pracę w młodym, niedużym i miłym zespole ludzi

-  pracę w nowej, nowoczesnej i eleganckiej siedzibie spółki

-  pracę w godzinach 9.00 – 17.00 (od poniedziałku do piątku) w lokalizacji siedziby firmy, tj. przy ulicy Sikorskiego 3H (wieże Atal Towers nad Odrą, położone 14 min. pieszo od rynku)

-  w pełni wyposażone stanowisko pracy, tj. m.in. laptop i  służbowy telefon komórkowy

- pełne przeszkolenie i wdrożenie na to stanowisko oraz bieżące wsparcie w rozwiązywaniu problemów

-  umowa zlecenie (preferowane będą osoby studiujące)