BRANŻE
ID:247529

Robotnik magazynowy (m/k) / Pаботник склада (м/ж)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJDUhQAP

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Обязанности:
  • завантаження та розвантаження меблевої продукції,
  • праця в столярних цехах.
Polecanie się opłaca Требования к кандидатам:
  • готовність до роботи з 7 до 15,
  • мануальні здібності,
  • добра фізична форма,
  • наявність робочої візи або біометричного паспорту.
Предлагаем:
  • офіційне працевлаштування відповідно до Польського законодавства (umowa o pracę),
  • медичне страхування,
  • зарплата: 3000 зл. брутто + можливі платні наднормові години (на руки 2200 - 2700 злотих),
  • гарантію виплати заробітної плати 10 числа наступного місяця,
  • проживання безкоштовно.

Обязанности:завантаження та розвантаження меблевої продукції,
праця в столярних цехах.

Polecanie się opłaca Требования к кандидатам:готовність до роботи з 7 до 15,
мануальні здібності,
добра фізична форма,
наявність робочої візи або біометричного паспорту.

Предлагаем:офіційне працевлаштування відповідно до Польського законодавства (umowa o pracę),
медичне страхування,
зарплата: 3000 зл. брутто + можливі платні наднормові години (на руки 2200 - 2700 злотих),
гарантію виплати заробітної плати 10 числа наступного місяця,
проживання безкоштовно.