BRANŻE
ID:241275

Regionalny kierownik sprzedaży (TSL - produkt LTL)

Numer referencyjny: a0t5800000OahzqAAB

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec, Katowice, Gliwice

Obowiązki:
  • poszukiwanie strategicznych klientów dla produktu LTL na przydzielonym rejonie sprzedażowym,
  • utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami LTL,
  • ścisła współpraca ze spedytorami oraz dyrektorem,
  • raportowanie wyników sprzedażowych do dyrektora sprzedaży frachtu drogowego,
  • analiza rynku LTL celem kształtowania konkurencyjności oferty.
Wymagania:
  • doskonała znajomość produktu LTL (krajowego i zagranicznego),
  • bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • bardzo dobra znajomość rynku i konkurencji,
  • doświadczenie w pracy z LTL,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
  • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od wyników pracy,
  • umowę o pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • miejsce pracy: Sosnowiec,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

Obowiązki:poszukiwanie strategicznych klientów dla produktu LTL na przydzielonym rejonie sprzedażowym,
utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami LTL,
ścisła współpraca ze spedytorami oraz dyrektorem,
raportowanie wyników sprzedażowych do dyrektora sprzedaży frachtu drogowego,
analiza rynku LTL celem kształtowania konkurencyjności oferty.

Wymagania:doskonała znajomość produktu LTL (krajowego i zagranicznego),
bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
bardzo dobra znajomość rynku i konkurencji,
doświadczenie w pracy z LTL,
umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od wyników pracy,
umowę o pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
miejsce pracy: Sosnowiec,
bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.