BRANŻE
ID:238805

Regionalny kierownik sprzedaży – Doradca hodowlany (woj. dolnośląskie)

Numer referencyjny: a0t5800000FbFjTAAV

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych, Legnica

Obowiązki:
  • doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu bydła i trzody chlewnej,
  • rozwój sprzedaży poprzez realizację zamierzonych celów,
  • aktywne pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • monitorowanie rynku.
Wymagania:
  • wykształcenie zootechniczne lub rolnicze,
  • wiedza z zakresu hodowli bydła i trzody chlewnej będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w renomowanej firmie z tradycjami hodowlanymi,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook/tablet),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników.

Obowiązki:doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu bydła i trzody chlewnej,
rozwój sprzedaży poprzez realizację zamierzonych celów,
aktywne pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa,
budowanie długofalowych relacji z klientami,
przygotowywanie ofert handlowych,
monitorowanie rynku.

Wymagania:wykształcenie zootechniczne lub rolnicze,
wiedza z zakresu hodowli bydła i trzody chlewnej będzie dodatkowym atutem,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:stabilną pracę w renomowanej firmie z tradycjami hodowlanymi,
możliwość rozwoju zawodowego,
wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook/tablet),
atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników.