BRANŻE
ID:259725

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - branża techniczna (intralogistyka)

Numer referencyjny: a0t6N000000AM8YQAW

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Wrocław

Opis stanowiska:
  • aktywne pozyskiwanie klientów na podległym terenie,
  • obsługa stałych klientów na podległym terenie,
  • przygotowywanie ofert dla klientów, prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych wynikających z budżetów firmy i planów przekazywanych przez przełożonego,
  • stała analiza rynku i konkurencji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B do magazynów i zakładów przemysłowych - warunek konieczny,
  • znajomość branży przemysłowej,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • nastawienie na wynik, na realizowanie planów sprzedażowych,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (podstawa + prowizja),
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • bogaty pakiet socjalny,
  • miejsce pracy: Katowice.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Opis stanowiska:aktywne pozyskiwanie klientów na podległym terenie,
obsługa stałych klientów na podległym terenie,
przygotowywanie ofert dla klientów, prowadzenie negocjacji handlowych,
realizacja założonych celów sprzedażowych wynikających z budżetów firmy i planów przekazywanych przez przełożonego,
stała analiza rynku i konkurencji.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne,
doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B do magazynów i zakładów przemysłowych - warunek konieczny,
znajomość branży przemysłowej,
umiejętności negocjacyjne,
nastawienie na wynik, na realizowanie planów sprzedażowych,
komunikatywność.

Oferujemy:zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (podstawa + prowizja),
niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
bogaty pakiet socjalny,
miejsce pracy: Katowice.