BRANŻE
ID:253382

Referent/ka ds. technicznych

Numer referencyjny: a0t4H00000sNZLtQAO

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów, Katowice, Ruda Śląska

Opis stanowiska:
  • obsługa klienta serwisowego: udzielanie informacji technicznych, przyjmowanie zamówień, zgłoszeń awarii,
  • obsługa systemu informatycznego,
  • wspomaganie pracy warsztatu.
Wymagania:
  • podstawowa wiedza techniczna dotyczą budowy i działania maszyn,
  • dobra znajomość obsługi pakietu Office i systemu ERP,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Oferujemy:
  • pracę w firmie dla której szczególnie istotna jest atmosfera, w jakiej się pracuje,
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników,
  • pracę na terenie Chorzowa Starego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza lub zapraszamy z CV do naszego biura w Katowicach, ul. Opolska 22.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:obsługa klienta serwisowego: udzielanie informacji technicznych, przyjmowanie zamówień, zgłoszeń awarii,
obsługa systemu informatycznego,
wspomaganie pracy warsztatu.

Wymagania:podstawowa wiedza techniczna dotyczą budowy i działania maszyn,
dobra znajomość obsługi pakietu Office i systemu ERP,
sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:pracę w firmie dla której szczególnie istotna jest atmosfera, w jakiej się pracuje,
stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta w oparciu o umowę o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00,
niezbędne narzędzia do pracy,
szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników,
pracę na terenie Chorzowa Starego.