BRANŻE
ID:254152

Redaktorzy poszukiwani!

Opis firmy:

Domiporta integruje wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego na jednej platformie cyfrowej.

Łączymy nabywców i posiadaczy nieruchomości, deweloperów, najemców, agencje pośrednictwa, banki finansujące zakup mieszkań oraz podmioty świadczące usługi projektowe.

Zakup i sprzedaż nieruchomości w Polsce to wciąż żmudny, wieloetapowy i offlinowy proces. Naszym celem jest uproszczenie go i dostosowanie do potrzeb wymagających i nowoczesnych użytkowników.

Dzięki naszym markom z sektora wykończeniowo-meblowego Merkury Market oraz Abra-meble.pl pomagamy tysiącom osób wyremontować i urządzić swoje wymarzone M!

Nieustająco staramy się spełniać biznesowe potrzeby naszych Klientów, a także Reklamodawców podchodząc do każdego podmiotu indywidualnie.

Opis stanowiska:

Poszukujemy studentów dziennikarstwa, redaktorów, osób mających lekkie pióro, którzy dobrze czują się w tematyce wnętrzarskiej, wykończeniowo-remontowej, poradnikowej i będą wspólnie z nami rozwijać nasz blog internetowy.

Oczekujemy:

- umiejętności wyszukiwanie informacji w internecie,
- weryfikowania poprawności danych
- kreatywności
- szybkości działania
- niezawodności

Oferujemy:

- pracę oparta o umowę zlecenie lub dzieło,
- swobodę działania, pracę z domu,