BRANŻE
ID:255329

Ratownik wodny (praca na wakacje)

Opis firmy:

Rosevia Resort & Spa, wyjątkowy hotel usytuowany na malowniczym klifie Przylądka Rozewie, zatrudni na okres sezonu letniego,
Ratowników wodnych
dla swoich basenów zewnętrznych

Opis stanowiska:

  • nadzór nad bezpieczeństwem gości przebywających na terenie basenu Hotelu
  • prowadzenie zajęć z pływania dla chętnych
  • współpraca z resztą kadry i wspólne dbanie o bezpieczeństwo, zaangażowanie i  atmosferę

Oczekujemy:

  • uprawnienia samodzielnego ratownika wodnego WOPR wraz z aktualnym kursem KPP
  • poczucie odpowiedzialności i świadomość charakteru pracy
  • umiejętność pracy w zespole, entuzjazm, poczucie humoru oraz chęć do dobrej zabawy
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do pracy z dziećmi
  • mile widziane osoby, które odbyły kurs instruktora nauki pływania lub aquafitness

Oferujemy:

  • profesjonalne warunki pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • zatrudnienie na umowę zlecenia z jasno określonymi warunkami współpracy
  • zakwaterowanie