BRANŻE
ID:256656

RYSOWNIK CAD

Numer referencyjny: Bauzeichner Bewerbung

Opis firmy:

Nasza firma łączy tradycję i postęp, na rynku działa od 150 lat i nieustannie się rozwija. Specjalizujemy się w pracach budowlanych związanych z architekturą krajobrazu. Wykonujemy realizacje zarówno ogrodów prywatnych czy skwerów miejskich jak i duże projekty komercyjne parkingów i parków. Do głównych zadań naszych pracowników należą prace ziemne, brukarskie oraz pielęgnacja roślin, ale i wiele innych. Realizujemy zlecenia przy użyciu specjalistycznego sprzętu i maszyn budowlanych w oparciu o profesjonalne projekty wykonane przy użyciu uznanych programów graficznych z zastosowaniem najnowszych metod pomiarowych. Wyróżnia nas rożnorodny park maszyn budowalnych oraz nowoczesne oprogramowanie.

Opis stanowiska:

Szukamy wsparcia technicznego w dziale dokumentacji powykonawczej i projektowej. Nasza oferta jest świetną okazją zintegrowania się na niemieckim rynku pracy i szansą na interesujące stanowisko w teamie niemieckojęzycznym z wykorzystaniem najnowszych technologii. Wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia zawodowego. Dopuszczamy możliwość pracy zdalnej.

Państwa przyszłe obowiązki:

·         sporządzanie zestawień materiałów,

·         pomiary w terenie,

·         wykonywanie dokumentacji powykonawczej m.in. na podstawie pomiarów GPS i zdjęć 3D,

·         wsparcie naszych projektantów w sporządzaniu rysunków techniczynych (architektura krajobrazu, konstrukcje metalowe i drewniane, uzbrojenie terenu).

Oczekujemy:

·         wykształcenie techniczne,

·         doświadczenie w zakresie wykonywania rysunków technicznych,

·         dobra znajomość oprogramowania środowiska CAD,

·         znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,

·         chęć nauki i rozwoju zawodowego,

·         samodzielność i komunikatywność,

·         prawo jazdy klasy B.