BRANŻE
ID:245020

Quality Manager (k/m)

Numer referencyjny: a0t4H00000ZtnUFQAZ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg

Obowiązki:
  • wdrożenie, przygotowanie do certyfikacji oraz utrzymywanie, nadzorowanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością, zgodnego z normą ISO 9001,
  • koordynacja w zakresie tematów regulacyjnych,
  • organizacja audytów wewnętrznych oraz sterowanie realizacją działań poaudytowych,
  • koordynacja inspekcji jakościowych realizowanych w trakcie budowy itp.
Wymagania:
  • udokumentowane wcześniejsze doświadczenie w zakresie kontroli jakości (wdrożenie norm ISO 9001),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • mile widziane ukończone studia podyplomowe z zarządzania jakością,
  • umiejętność przeprowadzania wewnętrznych audytów, doświadczenie w certyfikowaniu przedsiębiorstw zgodnie z wymaganiami prawnymi, organizacyjnymi oraz systemów zapewnienia i utrzymania jakości.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • elastyczną formę zatrudnienia (pełny lub niepełny etat),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet szkoleń oraz egzaminów zewnętrznych - podnoszących kompetencje zawodowe,
  • benefity pozapłacowe,
  • pracę w międzynarodowym środowisku o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Obowiązki:wdrożenie, przygotowanie do certyfikacji oraz utrzymywanie, nadzorowanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością, zgodnego z normą ISO 9001,
koordynacja w zakresie tematów regulacyjnych,
organizacja audytów wewnętrznych oraz sterowanie realizacją działań poaudytowych,
koordynacja inspekcji jakościowych realizowanych w trakcie budowy itp.

Wymagania:udokumentowane wcześniejsze doświadczenie w zakresie kontroli jakości (wdrożenie norm ISO 9001),
znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
mile widziane ukończone studia podyplomowe z zarządzania jakością,
umiejętność przeprowadzania wewnętrznych audytów, doświadczenie w certyfikowaniu przedsiębiorstw zgodnie z wymaganiami prawnymi, organizacyjnymi oraz systemów zapewnienia i utrzymania jakości.

Oferujemy:umowę o pracę,
elastyczną formę zatrudnienia (pełny lub niepełny etat),
atrakcyjne wynagrodzenie,
pakiet szkoleń oraz egzaminów zewnętrznych - podnoszących kompetencje zawodowe,
benefity pozapłacowe,
pracę w międzynarodowym środowisku o ugruntowanej pozycji na rynku,
przyjazną atmosferę pracy.