BRANŻE
ID:243084

Przedstawiciel handlowy (branża elektrotechniczna)

Numer referencyjny: a0t5800000Zsc6xAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Gdańsk

Data publikacji: 2018-10-10

Branża: Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • aktywna sprzedaż artykułów elektrotechnicznych,
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,
  • współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży elektrotechnicznej,
  • znajomość rynku elektrotechnicznego i/lub budownictwa mieszkaniowego / inwestycyjnego / przemysłowego,
  • wykształcenie minimum średnie - mile widziane wykształcenie wyższe (elektrotechniczne, elektryczne),
  • umiejętność budowanie pozytywnych relacji z klientem,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • skuteczność w realizacji celów sprzedaży,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  • możliwości rozwoju, awansu oraz szkolenia.

Obowiązki:aktywna sprzedaż artykułów elektrotechnicznych,
przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,
współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji.

Wymagania:minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży elektrotechnicznej,
znajomość rynku elektrotechnicznego i/lub budownictwa mieszkaniowego / inwestycyjnego / przemysłowego,
wykształcenie minimum średnie - mile widziane wykształcenie wyższe (elektrotechniczne, elektryczne),
umiejętność budowanie pozytywnych relacji z klientem,
bardzo dobra organizacja pracy,
otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
skuteczność w realizacji celów sprzedaży,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
możliwości rozwoju, awansu oraz szkolenia.