BRANŻE
ID:252601

Przedstawiciel Handlowy (m/k) (opakowania)

Numer referencyjny: a0t4H00000knMsHQAU

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Data publikacji: 2020-05-28

Branża: Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • utrzymywanie kontaktów i sprawowanie opieki nad klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • ustalanie warunków współpracy z klientami, doradztwo handlowe,
  • monitoring potrzeb klientów i ofert konkurencji,
  • przygotowywanie ofert cenowych dla klientów ze swojego obszaru działania,
  • prowadzenie ewidencji spotkań i ustaleń z klientami w systemie CRM,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizacja zgodnie z obowiązującymi zasadami.
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • znajomość rynku opakowań,
  • wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie,
  • pakiet benefitów,
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia techniczne i merytoryczne.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Obowiązki:utrzymywanie kontaktów i sprawowanie opieki nad klientami,
pozyskiwanie nowych klientów,
ustalanie warunków współpracy z klientami, doradztwo handlowe,
monitoring potrzeb klientów i ofert konkurencji,
przygotowywanie ofert cenowych dla klientów ze swojego obszaru działania,
prowadzenie ewidencji spotkań i ustaleń z klientami w systemie CRM,
dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizacja zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Wymagania: doświadczenie w sprzedaży,
znajomość rynku opakowań,
wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe,
umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
bardzo dobra organizacja czasu pracy,
nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,
wysokie zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:wynagrodzenie zasadnicze plus premie,
pakiet benefitów,
narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
możliwość rozwoju zawodowego,
szkolenia techniczne i merytoryczne.