BRANŻE
ID:235521

Przedstawiciel Handlowy

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Dywizja Nestlé Nutrition
Area: Wrocław i okolice

  • Sprzedaż i promocja produktów firmy Nestlé,
  • Stały kontakt z powierzonymi klientami - sklepami detalicznymi,
  • Rozwój lokalnego rynku do jego maksymalnego potencjału,
  • Egzekucja ustaleń promocyjnych,
  • Monitorowanie i wprowadzanie standardów ekspozycyjnych produktów Nestlé w obsługiwanych sklepach detalicznych,
  • Bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy w systemie Mobile Touch

  • Min. 1 roku doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży,
  • Orientacji na wyniki popartej dotychczasowymi udokumentowanymi osiągnięciami,
  • Znajomości branży FMCG i kategorii spożywczych,
  • Umiejętność budowania relacji z klientami, zespołem i przełożonym,
  • Znajomość technik negocjacji i dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • Podstawowych umiejętności analitycznych,
  • Znajomości obsługi MS Office,
  • Prawa jazdy kat. B.

  • Możliwość rozpoczęcia kariery w wiodącej na rynku międzynarodowej firmie FMCG,
  • Samochód i telefon służbowy,
  • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa oraz atrakcyjny pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj,

Obowiązki

  • Aktywna sprzedaż i promocja produktów firmy Nestlé,
  • Realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych,
  • Planowanie, organizowanie, egzekucja ustaleń promocyjnych,
  • Właściwa ekspozycja produktów i materiałów promocyjnych zgodnie ze standardami firmy Nestle,
  • Wprowadzanie nowości,
  • Bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy w systemie Mobile Touch.
Oczekujemy
  • Nastawienia na cel, zaangażowania, szukania rozwiązań,
  • Znajomości branży FMCG,
  • Umiejętność budowania relacji,
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • Znajomości technik negocjacji,
  • Prawa jazdy kat. B.,
  • Znajomości topografii powiatu lubińskiego i głogowskiego
Oferujemy
  • Możliwość rozpoczęcia kariery w wiodącej na rynku międzynarodowej firmie FMCG
  • Samochód i telefon służbowy
  • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny