BRANŻE
ID:246124

Projektant/ka orurowania przemysłowego

Numer referencyjny: a0t4H00000ZttsEQAR

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zgorzelec

Obowiązki:
  • projektowanie systemów orurowania przemysłowego dla turbin parowych,
  • tworzenie modeli 3D oraz rysunków technicznych z użyciem systemów CAD 2D/3D (AutoCAD, PDMS/E3D),
  • obliczenia wytrzymałościowe systemów orurowania,
  • tworzenie list materiałowych z wykorzystaniem systemów PDM/PLM (Teamcenter Engineering, SAP),
  • przygotowanie specyfikacji materiałowych, protokołów montażowych, itp.,
  • realizacja projektów w oparciu o wytyczne dotyczące jakości, terminów, kosztów oraz zakresu dostawy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane kierunki: mechnika i budowa maszyn, energetyka,
  • znajomość energetyki, technologii orurowania, materiałoznawstwa i wytrzymałości materiałów,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność analitycznego myślenia i sprawdzania dokumentacji technicznej,
  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań,
  • zdolność do pracy w zespole inżynierskim, komunikatywność, zdolność podejmowania decyzji, zorientowanie na cele, jakość i klienta,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną (stała współpraca z angielskojęzycznymi partnerami).
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • pracę w w renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy:
Zgorzelec

Obowiązki:
- projektowanie systemów orurowania przemysłowego dla turbin parowych,
- tworzenie modeli 3D oraz rysunków technicznych z użyciem systemów CAD 2D/3D (AutoCAD, PDMS/E3D),
- obliczenia wytrzymałościowe systemów orurowania,
- tworzenie list materiałowych z wykorzystaniem systemów PDM/PLM (Teamcenter Engineering, SAP),
- przygotowanie specyfikacji materiałowych, protokołów montażowych, itp.,
- realizacja projektów w oparciu o wytyczne dotyczące jakości, terminów, kosztów oraz zakresu dostawy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane kierunki: mechnika i budowa maszyn, energetyka,
- znajomość energetyki, technologii orurowania, materiałoznawstwa i wytrzymałości materiałów,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność analitycznego myślenia i sprawdzania dokumentacji technicznej,
- samodzielność i terminowość w realizacji zadań,
- zdolność do pracy w zespole inżynierskim, komunikatywność, zdolność podejmowania decyzji, zorientowanie na cele, jakość i klienta,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną (stała współpraca z angielskojęzycznymi partnerami).

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
- pakiet benefitów pozapłacowych,
- regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
- pracę w w renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku.