BRANŻE
ID:258975

Project Manager

Numer referencyjny: a0t6N000000AAwrQAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Cieszyn, Ustroń, Żywiec

Obowiązki:
  • koordynacja zakupów oraz obsługa klienta biznesowego,
  • efektywne zarządzanie projektami,
  • kontakt z dostawcami i magazynem zgodnie z procedurami i zasadami firmy,
  • nawiązywanie współpracy i skuteczna komunikacja z kluczowymi menedżerami i pracownikami zakładu,
  • monitorowanie efektywność projektu i przygotowywanie miesięcznych raportów dotyczące kosztów, wydajności, jakości usług i usprawnień,
  • poszukiwanie kosztów oszczędnościowych projektów, dokumentowanie i przesyłanie do klientów, akceptacji za pomocą systemu e-Crib Cost Savings Ideas,
  • poprawa i rozszerzenie usług,
  • identyfikacja problemów i ich rozwiązywanie,
  • zarządzanie zespołem zakupowym,
  • rozwiązywanie problemów z płatnościami i rozliczeniami klientów,
  • tworzenie i utrzymywanie bazy danych pozycji magazynowych, prowadzenie inwentaryzacji,
  • szkolenie klientów i pracowników.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, w dziale technicznym, zakupowym, utrzymania ruchu lub projektów Lean,
  • doświadczenie w obsłudze i koordynacji projektów dla klientów biznesowych,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość pakietu MS Office i sprawna obsługa komputera,
  • komunikatywność i umiejętności organizacyjne,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne warunki pracy,
  • pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Za rekrutację odpowiada konsultant Anna Długosz-Mezei, tel. 734 137 907.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:koordynacja zakupów oraz obsługa klienta biznesowego,
efektywne zarządzanie projektami,
kontakt z dostawcami i magazynem zgodnie z procedurami i zasadami firmy,
nawiązywanie współpracy i skuteczna komunikacja z kluczowymi menedżerami i pracownikami zakładu,
monitorowanie efektywność projektu i przygotowywanie miesięcznych raportów dotyczące kosztów, wydajności, jakości usług i usprawnień,
poszukiwanie kosztów oszczędnościowych projektów, dokumentowanie i przesyłanie do klientów, akceptacji za pomocą systemu e-Crib Cost Savings Ideas,
poprawa i rozszerzenie usług,
identyfikacja problemów i ich rozwiązywanie,
zarządzanie zespołem zakupowym,
rozwiązywanie problemów z płatnościami i rozliczeniami klientów,
tworzenie i utrzymywanie bazy danych pozycji magazynowych, prowadzenie inwentaryzacji,
szkolenie klientów i pracowników.

Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku,
mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, w dziale technicznym, zakupowym, utrzymania ruchu lub projektów Lean,
doświadczenie w obsłudze i koordynacji projektów dla klientów biznesowych,
wykształcenie wyższe,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
znajomość pakietu MS Office i sprawna obsługa komputera,
komunikatywność i umiejętności organizacyjne,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
stabilne warunki pracy,
pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
atrakcyjne wynagrodzenie.