BRANŻE
ID:244713

Programista procesu

Numer referencyjny: a0t5800000ZspwzAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Włocławek

Data publikacji: 2019-01-11

Branża: Nowe technologie / IT

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek

Obowiązki:
  • tworzenie i modyfikowanie oprogramowania na maszynach i jednostkach produkcyjnych,
  • testowanie i uruchamianie programów na urządzeniach linii produkcyjnych,
  • tworzenie, modyfikacje i obsługiwanie zgłoszeń dotyczących zmian w systemach MSSQL i Oracle,
  • modyfikacja struktur baz danych,
  • tworzenie kwerend do analizy procesów produkcyjnych,
  • rozwój nowych technologii produkcji,
  • projektowanie, uruchamianie i wdrażanie techniki pomiarowej dla oceny i sposobu kwalifikacji urządzeń pomiaru ciśnienia,
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji pracy, szkolenie pracowników produkcji i dokumentacja przeprowadzonych szkoleń,
  • tworzenie i aktualizacja FMEA.
Wymagania:
  • ukończone studia techniczne z preferowanym dyplomem ukończenia studiów na kierunku informatycznym,
  • znajomość języka programowania C / C++,
  • mile widziana umiejętność programowania w SQL,
  • znajomość systemów MSSQL i Oracle,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • znajomość narzędzi statystycznych pozwalających na ocenę procesów technologicznych,
  • mile widziana znajomość narzędzi jakościowych (FMEA),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, a także udział w szkoleniach w Niemczech,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • liczne szkolenia w zagranicznych oddziałach firmy,
  • pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • miejsce pracy: Włocławek.

Obowiązki:tworzenie i modyfikowanie oprogramowania na maszynach i jednostkach produkcyjnych,
testowanie i uruchamianie programów na urządzeniach linii produkcyjnych,
tworzenie, modyfikacje i obsługiwanie zgłoszeń dotyczących zmian w systemach MSSQL i Oracle,
modyfikacja struktur baz danych,
tworzenie kwerend do analizy procesów produkcyjnych,
rozwój nowych technologii produkcji,
projektowanie, uruchamianie i wdrażanie techniki pomiarowej dla oceny i sposobu kwalifikacji urządzeń pomiaru ciśnienia,
tworzenie i aktualizacja instrukcji pracy, szkolenie pracowników produkcji i dokumentacja przeprowadzonych szkoleń,
tworzenie i aktualizacja FMEA.

Wymagania: ukończone studia techniczne z preferowanym dyplomem ukończenia studiów na kierunku informatycznym,
znajomość języka programowania C / C++,
mile widziana umiejętność programowania w SQL,
znajomość systemów MSSQL i Oracle,
doświadczenie w zarządzaniu projektami,
znajomość narzędzi statystycznych pozwalających na ocenę procesów technologicznych,
mile widziana znajomość narzędzi jakościowych (FMEA),
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, a także udział w szkoleniach w Niemczech,
komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy: atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
liczne szkolenia w zagranicznych oddziałach firmy,
pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji rynkowej,
możliwość rozwoju zawodowego,
dobrą atmosferę w pracy,
miejsce pracy: Włocławek.