BRANŻE
ID:235194

Programista aplikacji mobilnych (IONIC)

Numer referencyjny: MOBILE 2017.08

Opis firmy:

Jesteśmy firmą działającą w branży IT, zajmującą się tworzeniem i utrzymywaniem różnorodnych serwisów w oparciu o WWW i technologie mobilne. Rozwijamy również działalność w kierunku rozwiązań dla biznesu – od niedawna jesteśmy partnerem firmy Microsoft.

Opis stanowiska:

Czym będziesz się zajmować:
  • Weźmiesz udział w (płatnym) projekcie tworzenia nowej platformy usługowej w szeroko pojętej branży turystycznej,
  • Będziesz miał(a) za zadanie zbudować prototyp aplikacji mobilnej - na podstawie naszej specyfikacji. Będzie to również okres próbny dla Ciebie!
  • Po pozytywnym zakończeniu fazy prototypu Twoim zadaniem będzie rozwijanie go w kolejnych sprintach,
  • Po zakończeniu fazy rozwojowej, będziesz wspierać działanie aplikacji (korekta błędów!)

Oczekujemy:

Czego będziesz potrzebować:
  • Umiejętności tworzenia aplikacji mobilnych z wykorzystaniem Ionic / Cordova / Phonegap, w szczególności w obszarach:
    - Integracji zewnętrznych map i użycia geolokalizacji,
    - Tworzenia intuicyjnych frontendów (znajomość CSS / SCSS niezbędna),
    - Aplikacji wielojęzycznych,
    - Integracji z systemami backend,
    - Zagadnień związanych aplikacjami freemium (integracja z Google Store / Apple Store, Google Ad Sense i podobne),
  • Umiejętności pracy zdalnej i własnego laptopa z łączem do sieci,
Mile widziane:
  • Znajomość PHP i tworzenia frontendów,
  • Znajomość systemów kontroli wersji kodu,
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika.

Ofertę naszą kierujemy do studentów kierunków informatycznych, poszukujących pracy w niestandardowych godzinach i niepełnym wymiarze czasu pracy.

Poszukujemy osób otwartych, kreatywnych – a jednocześnie zdolnych do samodzielnej pracy i samodzielnego uczenia się nowych zagadnień. Konieczna duża doza krytycyzmu względem własnej pracy :)

Oferujemy:

  • Zdalną pracę, w trybie zadaniowym, w niepełnym wymiarze godzin - praca idealna jako zajęcie dodatkowe!
  • Miłą, sympatyczną atmosferę w firmie i na prowadzonych przez nas projektach,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę 😃 – umowa o dzieło lub kontrakt B2B.