BRANŻE
ID:235214

Product Development Specialist

Numer referencyjny: TRE/REW/0817

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Reńska Wieś

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • analiza konkurencji i jej produktów wyjazdy rynkowe i spojrzenie na produkty z bliska,
  • inicjacja i koordynacja procesu rozwoju produktów w oparciu o metodologię zarządzania projektami,
  • analiza istniejącego zakresu produktów i ścisła współpraca z działem sprzedaży i działem marketingu (wizyty rynkowe nastawione na kooperację i poszukiwanie nowych rozwiązań),
  • poszukiwanie rozwiązań technologicznych dla wdrożeń nowych produktów,
  • szkolenia i prezentacje dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz marketingu dotyczących nowych produktów,
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami wydającymi wymagane certyfikaty i atesty dla wdrażanych produktów,
  • współpraca z centralnym działem rozwoju produktów w Belgii.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • wiedza z zakresu rozwoju produktów (m.in. segmentacja rynku, analiza konkurencji, projektowanie graficzne/techniczne, wiedza materiałowa),
  • wysokie umiejętności interpersonalne i koordynowania prac,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (zaawansowana znajomość MS Excel oraz MS PowerPoint),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów SAP R3, CRM, BW.
Oferujemy:
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawe zadania, zdobycie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity (ZFŚS, indywidualny pakiet medyczny),