BRANŻE
ID:241343

Pracownik w firmie Hoogvliet OOS (Holandia)

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik w firmie Hoogvliet OOS
Miejsce: Eikenlaan 265 Alphen aan den Rijn
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA

Zatrudniona osoba zostanie oddelegowana, za pośrednictwem OTTO Outsourcing, do pracy na rzecz wielkiego zleceniodawcy z branży logistyki w okolicach miejscowości Tiel i Veghel. W ramach tego oddziału zleceniodawca zapewnia rozwiązania logistyczne dla klientów z i spoza Europy.

Zadaniem naszych pracowników jest:
  • Zbieranie zamówień
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Przemieszczanie kontenerów o wadze 400 kg
Oferujemy:
  • Prace w miłej atmosferze i międzynarodowym zespole
  • Pracę na dłuższy okres czasu
  • Dobre wynagrodzenie plus bonusy za dobrą produktywność
  • Opiekę polskich koordynatorów
Wynagrodzenie:
  • 9.94 €/h brutto dla osób 22 lata oraz starszych,
  • po 4 przepracowanych tygodniach jest realna możliwość podwyżki
  • możliwość zdobycia bonusu dziennego o maksymalnej wysokości 16 €
WYMAGANIA
  • znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • motywacja
  • dyspozycyjność
  • punktualność
  • gotowość do pracy na minimum rok czasu
INFORMACJE O FIRMIE

Nasz klient to jeden z największych supermaketów w Holandii.
Obecnie posiada on 60 placówek w Północnej Holandii, Utrecht, Brabant i Geldermalsen.Centrum usług i centrum dystrybucji znajdują sie w Alphen aan den Rijn.