BRANŻE
ID:244902

Pracownik restauracji

Firma: Our Future Sp z o.o.

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Data publikacji: 2019-01-28

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 4

Wynagrodzenie: 2000 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

OUR FUTURE sp. z o.o.

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy pracowników do nowego lokalu znanej sieci barów sałatkowych.

Możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy (pełen, 1/2 etatu)

Opis stanowiska:

Co znajdzie się w zakresie Twoich obowiązków?

  • przygotowywanie produktów (sałatek, kanapek, napojów) oraz obsługa urządzeń
  • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień
  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów
  • prace porządkowe w sali i na zapleczu

Oczekujemy:

Jakie są nasze oczekiwania?

  • pozytywne nastawienie do pracy i gości restauracji
  • książeczka sanitarno-epidemiologicznej
  • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia

Oferujemy:

Co oferujemy w zamian?

  • stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem
  • elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi zobowiązaniami (np. szkołą, studiami)