BRANŻE
ID:252713

Pracownik produkujący plastikowe ramy okienne - Holandia

Numer referencyjny: a0t4H00000sNPlWQAW

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:
  • produkcja plastikowych ram okiennych,
  • montaż zawiasów, zatrzasków, odpływów wody, profili,
  • cięcie szkła,
  • praca z maszynami do fazowania, szklenia, piłą, etc.
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie przy produkcji plastikowych (PVC) ram okiennych - warunek konieczny,
  • mile widziane - przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim,
  • prawo jazdy kat. B - mile widziany własny samochód,
  • znajomość języka angielskiego, poziom A1/A2,
  • gotowość do wyjazdu od zaraz.
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Amsterdam area,
  • holenderską umowę o pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym (bungalow lub apartament ze wspólną kuchnią i łazienką, maksymalnie 35 km od miejsca pracy),
  • wynagrodzenie w wysokości 475 - 525 euro netto tygodniowo,
  • opiekę koordynatora.
Za proces rekrutacyjny odpowiada Specjalista Rekrutacji Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:produkcja plastikowych ram okiennych,
montaż zawiasów, zatrzasków, odpływów wody, profili,
cięcie szkła,
praca z maszynami do fazowania, szklenia, piłą, etc.

Wymagania:min. 2-letnie doświadczenie przy produkcji plastikowych (PVC) ram okiennych - warunek konieczny,
mile widziane - przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim,
prawo jazdy kat. B - mile widziany własny samochód,
znajomość języka angielskiego, poziom A1/A2,
gotowość do wyjazdu od zaraz.

Oferujemy:miejsce pracy: Amsterdam area,
holenderską umowę o pracę,
bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym (bungalow lub apartament ze wspólną kuchnią i łazienką, maksymalnie 35 km od miejsca pracy),
wynagrodzenie w wysokości 475 - 525 euro netto tygodniowo,
opiekę koordynatora.