BRANŻE
ID:260802

Pracownik produkcyjny (m/k) możliwe zrobienie uprawnień

Numer referencyjny: a0t6N000000AepvQAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Dąbrowa Górnicza

Data publikacji: 2021-11-02

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Obowiązki:
  • obsługa komputera - sprawdzanie dostaw/zajmowanie się wysyłką towaru,
  • rozładunek samochodów z wyrobami hutniczymi,
  • kontrola i badanie dostaw pod względem zgodności dostarczonych materiałów z dokumentacją dostawy,
  • układanie wyrobów hutniczych w regałach,
  • przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz prawidłowe oznaczanie wyrobów hutniczych dla klientów,
  • załadunek wyrobów hutniczych na środki transportu drogowego.
Wymagania:
  • umiejętność posługiwaniem się komputerem: Excel itp.,
  • znajomość branży stalowej/magazynowej,
  • rozładunki/załadunki towarów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kasę zapomogowo-pożyczkową,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kawę/herbatę,
  • program emerytalny,
  • parking dla pracowników,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa komputera - sprawdzanie dostaw/zajmowanie się wysyłką towaru,
rozładunek samochodów z wyrobami hutniczymi,
kontrola i badanie dostaw pod względem zgodności dostarczonych materiałów z dokumentacją dostawy,
układanie wyrobów hutniczych w regałach,
przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz prawidłowe oznaczanie wyrobów hutniczych dla klientów,
załadunek wyrobów hutniczych na środki transportu drogowego.

Wymagania:umiejętność posługiwaniem się komputerem: Excel itp.,
znajomość branży stalowej/magazynowej,
rozładunki/załadunki towarów.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
dofinansowanie zajęć sportowych,
prywatną opiekę medyczną,
kasę zapomogowo-pożyczkową,
dofinansowanie nauki języków,
dofinansowanie szkoleń i kursów,
ubezpieczenie na życie,
kawę/herbatę,
program emerytalny,
parking dla pracowników,
dodatkowe świadczenia socjalne.