BRANŻE
ID:241725

Pracownik produkcji w dziale mieszalni

Numer referencyjny: a0t5800000FaoYQAAZ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, Kaźmierz

Obowiązki:
  • prace manualne przy maszynach mieszających,
  • przenoszenie oraz wsypywanie półproduktów do maszyn (worki do 25 kg).
Wymagania:
  • książeczka sanepid,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • chęć podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (docelowo 3 zmiany).
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • długofalową współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji w branży piekarniczo-cukierniczej.

Obowiązki:prace manualne przy maszynach mieszających,
przenoszenie oraz wsypywanie półproduktów do maszyn (worki do 25 kg).

Wymagania:książeczka sanepid,
dobra kondycja fizyczna,
chęć podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (docelowo 3 zmiany).

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową,
długofalową współpracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji w branży piekarniczo-cukierniczej.