BRANŻE
ID:241905

Pracownik produkcji/pakowacz w Hilton Food Holland

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. – wyspecjalizowany dostawca usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, lubisz kontakt z ludźmi i wyzwania – czekamy na Twoją aplikację.
Obecnie Otto Work Force poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji/ pakowacz w Hilton Food Holland
Miejsce pracy: Zaandam
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjna stawkę +23 lata: 12,26 Euro
  • Dodatki zmianowe
  • Cotygodniowa wypłatę
  • Mila atmosferę w pracy
  • Prace na dwie zmiany
  • Zwrot kosztów dojazdu do max 15 km.
  • Możliwość dostosowania grafiku pracy
  • Darmowy posiłek podczas zmiany popołudniowej

Wymagania

O co pytamy:

  • Jesteś gotów do pracy w systemie zmianowym ( w tym zmiany nocne oraz praca w weekend) ?
  • Jesteś osobowa zmotywowana do pracy w zimnej temperaturze?
  • Jesteś osoba  elastyczna, masz doświadczenie w pracy produkcyjnej?
  • Mówisz komunikatywnie w języku angielskim lub holenderskim?
  • Mieszkasz w okolicy Zaandam ( do max 15 km) lub poszukujesz pracy z zakwaterowaniem?

Opis stanowiska

Szukamy pracowników produkcyjnych/ pakowaczy, gdzie sam możesz wybrać czy chcesz pracować w pełnym bądź częściowym wymiarze godzin lub na wezwanie. Wszystko jest możliwe, praca miedzy 8- 40 godzin tygodniowo. Jednak nie możemy Ci dać gwarancji godzin, które zależne są od zapotrzebowania klienta.

Od osoby na stanowisku pakowacza/pracownika produkcji oczekuje się zręczności i sprawnej obsługi procesu produkcji. Nie pozwolisz chyba, żeby taka  super oferta przeszła ci kolo nosa?

Do głównych obowiązków w pracy nalezą:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych zgodnie z instrukcjami liderów zespołu
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Dbałość o sprawny przebieg procesu produkcji
  • Wszystkie inne prace pomocnicze

Informacje o firmie

Nasz klient produkuje najwyższej jakości produkty mięsne do najbardziej znanego supermarketu w Holandii. Oddział w Zaandam zajmuje się  porcjowaniem i pakowaniem produktów zgodnie z najnowszymi technikami.