BRANŻE
ID:244679

Pracownik produkcji (monter) Psary Małe (atrakcyjne wynagrodzenie)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsvfCAAR

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września, Psary Małe

Poszukujemy osób do pracy przy produkcji systemów aluminiowych lub przy maszynach do okleinowania.
Obowiązki są uzależnione od działu produkcji.
Główne obowiązki to:
  • prace manualne,
  • praca stojąca przy obsłudze centrum obróbczego,
  • przenoszenie detali.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • dokładność oraz precyzyjność,
  • dobra kondycja fizyczna.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • szkolenie stanowiskowe z obsługi maszyn na produkcji,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna),
  • długofalową współpracę,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce pracy: Psary Małe (koło Wrześni)

Główne obowiązki to:prace manualne,
praca stojąca przy obsłudze centrum obróbczego,
przenoszenie detali.

Wymagania:wykształcenie zawodowe lub średnie,
dokładność oraz precyzyjność,
dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
szkolenie stanowiskowe z obsługi maszyn na produkcji,
pracę w systemie 2-zmianowym,
bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna),
długofalową współpracę,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.