BRANŻE
ID:259703

Pracownik produkcji (m/k) - atrakcyjne wynagrodzenie

Numer referencyjny: a0t6N000000A9W3QAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gniezno, Września, Swarzędz

Zakres obowiązków:
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami technologicznymi, jakościowymi, ilościowymi,
  • wypełnianie kart pojemnikowych, arkuszy kontroli oraz innej dokumentacji wymaganej na stanowisku pracy zgodnie z jej przeznaczeniem,
  • dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn oraz wykorzystywanie ich zgodnie z przeznaczeniem,
  • znajomość odpowiedniej dokumentacji jakościowej,
  • wykonywanie zleconych przez przełożonych prac, wsparcie działów okołoprodukcyjnych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • chęć uczenia się,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy za wykonanie planu produkcyjnego/jakość pracy,
  • pracę stojącą na 3 zmiany (6-14/14-22/22-6) od poniedziałku do piątku + ewentualne soboty (zmiany rozpoczynają się 22.00 w niedzielę),
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Miejsce pracy: Gniezno

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Zakres obowiązków:realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami technologicznymi, jakościowymi, ilościowymi,
wypełnianie kart pojemnikowych, arkuszy kontroli oraz innej dokumentacji wymaganej na stanowisku pracy zgodnie z jej przeznaczeniem,
dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn oraz wykorzystywanie ich zgodnie z przeznaczeniem,
znajomość odpowiedniej dokumentacji jakościowej,
wykonywanie zleconych przez przełożonych prac, wsparcie działów okołoprodukcyjnych.

Wymagania:doświadczenie w pracy na produkcji,
dobra kondycja fizyczna,
chęć uczenia się,
komunikatywność.

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy za wykonanie planu produkcyjnego/jakość pracy,
pracę stojącą na 3 zmiany (6-14/14-22/22-6) od poniedziałku do piątku + ewentualne soboty (zmiany rozpoczynają się 22.00 w niedzielę),
możliwość długofalowej współpracy,
zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.