BRANŻE
ID:254461

Pracownik produkcji (m/k) Zgrzewalnia

Numer referencyjny: a0t4H00000sNVlJQAW

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Pławniowice, Kleszczów

Opis stanowiska:
  • miejsce pracy: Gliwice, ul. Nobla,
  • realizacja planu produkcyjnego,
  • wprowadzanie danych do komputera i wypełnianie dokumentacji,
  • dbanie o należyty stan urządzeń oraz maszyn.
Wymagania:
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym, w branży motoryzacyjnej,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • chęć związania się z pracodawcą na stałe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • silna motywacja do pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 18,50 zł brutto + dodatek nocny,
  • premię dzienną przyznawaną w oparciu o wyniki (30-50 zł),
  • dodatek transportowy w wysokość 2,5 zł brutto/dzień,
  • odzież roboczą: koszulki polo, spodnie ogrodniczki, bluzy, obuwie ochronne,
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce firmowej,
  • nagrodę roczną za brak absencji oraz dla wyróżniających się pracowników,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 3-2-1,
  • płatną 25-minutową przerwę wliczoną w czas pracy,
  • możliwość wypracowania nadgodzin w weekendy,
  • pakiet benefitów (karta Multisport, pakiet medyczny),
  • udział w wielu wydarzeniach kulturalnych, wycieczki, Family Day, wigilie, dni z food truckami etc.,
  • przejęcie bezpośrednio przez firmę naszego klienta po ok. 6 miesiącach,
  • dojazd autobusem 699, wysiadamy na przystanku "Brzezinka Nobla",
  • pracę w przyjemnej atmosferze, opiekę koordynatora w trakcie okresu wdrożeniowego,
  • miejsce pracy: Gliwice.
Podczas rekrutacji odbywa się obchód po hali produkcyjnej - należy zabrać maseczkę, założyć długie spodnie i długi rękaw, oraz pełne obuwie.

Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:miejsce pracy: Gliwice, ul. Nobla,
realizacja planu produkcyjnego,
wprowadzanie danych do komputera i wypełnianie dokumentacji,
dbanie o należyty stan urządzeń oraz maszyn.

Wymagania:gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń,
mile widziane doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym, w branży motoryzacyjnej,
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
chęć związania się z pracodawcą na stałe,
umiejętność pracy w zespole,
silna motywacja do pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pełny etat,
atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 18,50 zł brutto + dodatek nocny,
premię dzienną przyznawaną w oparciu o wyniki (30-50 zł),
dodatek transportowy w wysokość 2,5 zł brutto/dzień,
odzież roboczą: koszulki polo, spodnie ogrodniczki, bluzy, obuwie ochronne,
dofinansowanie do posiłków na stołówce firmowej,
nagrodę roczną za brak absencji oraz dla wyróżniających się pracowników,
pracę w systemie 3-zmianowym, 3-2-1,
płatną 25-minutową przerwę wliczoną w czas pracy,
możliwość wypracowania nadgodzin w weekendy,
pakiet benefitów (karta Multisport, pakiet medyczny),
udział w wielu wydarzeniach kulturalnych, wycieczki, Family Day, wigilie, dni z food truckami etc.,
przejęcie bezpośrednio przez firmę naszego klienta po ok. 6 miesiącach,
dojazd autobusem 699, wysiadamy na przystanku "Brzezinka Nobla",
pracę w przyjemnej atmosferze, opiekę koordynatora w trakcie okresu wdrożeniowego,
miejsce pracy: Gliwice.