BRANŻE
ID:274883

Pracownik produkcji (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000000nIZAQA2

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gennacher Straße, Langerringen

Zadania:
  • działanie i monitorowanie urządzeń produkcyjnych,
  • zarządzanie i kontrola przepływów procesowych,
  • niezależna eliminacja prostych usterek aż po autonomiczną konserwację,
  • kontrola produkcji, pobieranie próbek, przeprowadzanie pomiarów i dokumentacji partii w systemie ERP,
  • czyszczenie i dezynfekcja obiektów produkcyjnych i silosowych (praca zgodnie z HACCP i GMP),
  • udział w załadunku i rozładunku słodu i jęczmienia,
  • aktywny udział w systematycznych, ciągłych procesach doskonalenia,
  • nadzór nad praktykantami,
  • wdrażanie przepisów związanych z bezpieczeństwem.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane),
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • własny samochód + prawo jazdy (w celu dojazdu do miejsca pracy).

Oferujemy:
  • szkolenie językowe (język niemiecki),
  • wynagrodzenie 15,47 euro/h,
  • umowę o pracę (z możliwością przejścia na niemiecką umowę (przejęcie przez klienta)),
  • darmowe zakwaterowanie,
  • bonus wakacyjny - 414 euro,
  • dodatek świąteczny w wysokości 1-msc. wynagrodzenia pracownika.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:

działanie i monitorowanie urządzeń produkcyjnych,
zarządzanie i kontrola przepływów procesowych,
niezależna eliminacja prostych usterek aż po autonomiczną konserwację,
kontrola produkcji, pobieranie próbek, przeprowadzanie pomiarów i dokumentacji partii w systemie ERP,
czyszczenie i dezynfekcja obiektów produkcyjnych i silosowych (praca zgodnie z HACCP i GMP),
udział w załadunku i rozładunku słodu i jęczmienia,
aktywny udział w systematycznych, ciągłych procesach doskonalenia,
nadzór nad praktykantami,
wdrażanie przepisów związanych z bezpieczeństwem.

Wymagania:

doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane),
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
własny samochód + prawo jazdy (w celu dojazdu do miejsca pracy).

Oferujemy:

szkolenie językowe (język niemiecki),
wynagrodzenie 15,47 euro/h,
umowę o pracę (z możliwością przejścia na niemiecką umowę (przejęcie przez klienta)),
darmowe zakwaterowanie,
bonus wakacyjny - 414 euro,
dodatek świąteczny w wysokości 1-msc. wynagrodzenia pracownika.