BRANŻE
ID:273060

Pracownik produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000nCuvQAE

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Langerringen

Miejsce pracy: Langerringen - Niemcy

Opis stanowiska:
  • obsługa i nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi,
  • zarządzanie i kontrola przebiegu procesów,
  • samodzielne usuwanie prostych usterek aż do samodzielnej konserwacji,
  • kontrola produkcji, pobieranie próbek, przeprowadzanie pomiarów i dokumentacja partii w systemie,
  • czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń produkcyjnych i silosów,
  • udział w załadunku i rozładunku słodu i jęczmienia.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego - minimalny poziom zrozumienia umożliwiający pracę w zakładzie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana,
  • gotowość do pracy fizycznej,
  • gotowość do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • pracę w firmie z branży jęczmienia - słodu i piwa,
  • wynagrodzenie 15,47 euro brutto,
  • 39 godzin pracy tygodniowo,
  • pracę 3-zmianowej,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • atrakcyjne dodatki finansowe (świąteczne, wakacyjne).
Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu: 694 480 385.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:obsługa i nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi,
zarządzanie i kontrola przebiegu procesów,
samodzielne usuwanie prostych usterek aż do samodzielnej konserwacji,
kontrola produkcji, pobieranie próbek, przeprowadzanie pomiarów i dokumentacja partii w systemie,
czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń produkcyjnych i silosów,
udział w załadunku i rozładunku słodu i jęczmienia.

Wymagania:doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane,
podstawowa znajomość języka niemieckiego - minimalny poziom zrozumienia umożliwiający pracę w zakładzie,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana,
gotowość do pracy fizycznej,
gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:pracę w firmie z branży jęczmienia - słodu i piwa,
wynagrodzenie 15,47 euro brutto,
39 godzin pracy tygodniowo,
pracę 3-zmianowej,
darmowe zakwaterowanie,
atrakcyjne dodatki finansowe (świąteczne, wakacyjne).