BRANŻE
ID:253329

Pracownik produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNYzJQAW

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Obowiązki:
  • rzetelne i efektywne wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
  • dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia pracy oraz materiały,
  • wykonywanie i montowanie zbrojeń zgodnie z dokumentacją i poleceniami przełożonego,
  • czynności związane z betonowaniem elementów uprzednio zaformowanych oraz ich pielęgnacja zgodnie ze stosowaną technologią,
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w branży budowlanej, np. jako zbrojarz lub cieśla,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji w branży budowlanej,
  • chęć do pracy i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku (sporadycznie w soboty) w systemie dwóch zmian,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie: stawka godzinowa + miesięczna premia w wysokości 5% za brak wypadków przy pracy oraz dodatki,
  • po okresie próbnym premia uznaniowa w wysokości 10 - 15 % od wynagrodzenia zasadniczego,
  • atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • dodatkowo w okresie epidemii Covid-19, zakład zapewnia pracownikom posiłki regeneracyjne.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 664 715 576.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:rzetelne i efektywne wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia pracy oraz materiały,
wykonywanie i montowanie zbrojeń zgodnie z dokumentacją i poleceniami przełożonego,
czynności związane z betonowaniem elementów uprzednio zaformowanych oraz ich pielęgnacja zgodnie ze stosowaną technologią,
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:doświadczenie w pracy w branży budowlanej, np. jako zbrojarz lub cieśla,
mile widziane doświadczenie na produkcji w branży budowlanej,
chęć do pracy i zaangażowanie,
dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych.

Oferujemy:pracę od poniedziałku do piątku (sporadycznie w soboty) w systemie dwóch zmian,
umowę o pracę na pełny etat,
wynagrodzenie: stawka godzinowa + miesięczna premia w wysokości 5% za brak wypadków przy pracy oraz dodatki,
po okresie próbnym premia uznaniowa w wysokości 10 - 15 % od wynagrodzenia zasadniczego,
atrakcyjne świadczenia socjalne,
możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
dodatkowo w okresie epidemii Covid-19, zakład zapewnia pracownikom posiłki regeneracyjne.