BRANŻE
ID:247256

Pracownik produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000gOsI1QAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Racibórz, Żerdziny, Orzeszków, Pogrzebień

Obowiązki:
  • czynności związane ze sprawdzaniem stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • czynności transportowe,
  • czynności związane z obsługą urządzeń produkcyjnych tj. czyszczarek ręcznych i mechanicznych,
  • czyszczenie i pakowanie wyrobów grafitowych, praca w warunkach szczególnych - zapylenie.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 3000 zł brutto miesięcznie, wypłata do 10. dnia każdego miesiąca,
  • 25% premii liczonej od wynagrodzenia podstawowego,
  • dodatek z okazji Dnia Hutnika,
  • premię świąteczną,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • pełne przeszkolenie,
  • możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Obowiązki:
- czynności związane ze sprawdzaniem stanu technicznego maszyn i urządzeń,
- czynności transportowe,
- czynności związane z obsługą urządzeń produkcyjnych tj. czyszczarek ręcznych i mechanicznych,
- czyszczenie i pakowanie wyrobów grafitowych, praca w warunkach szczególnych - zapylenie.

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe,
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
- podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 3000 zł brutto miesięcznie, wypłata do 10. dnia każdego miesiąca,
- 25% premii liczonej od wynagrodzenia podstawowego,
- dodatek z okazji Dnia Hutnika,
- premię świąteczną,
- umowę o pracę tymczasową,
- pracę w systemie 2-zmianowym,
- pełne przeszkolenie,
- możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio w firmie naszego klienta,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.