BRANŻE
ID:244073

Pracownik produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OaRi7AAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki:
  • poszukujemy pracowników produkcyjnych do firmy z branży motoryzacyjnej,
  • zapraszamy do aplikowania zarówno panie jak i panów :)
  • lokalizacja: Sosnowiec - Dańdówka.
Wymagania:
  • możliwość podjęcia pracy na 3 zmiany,
  • zdolności manualne,
  • chęć nauki nowych rzeczy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe + 2 premie (zespołowa i uznaniowa),
  • pracę w dobrej atmosferze.

Obowiązki:poszukujemy pracowników produkcyjnych do firmy z branży motoryzacyjnej,
zapraszamy do aplikowania zarówno panie jak i panów :)
lokalizacja: Sosnowiec - Dańdówka.

Wymagania:możliwość podjęcia pracy na 3 zmiany,
zdolności manualne,
chęć nauki nowych rzeczy.

Oferujemy:umowę o pracę od pierwszego dnia pracy,
wynagrodzenie podstawowe + 2 premie (zespołowa i uznaniowa),
pracę w dobrej atmosferze.