BRANŻE
ID:241001

Pracownik produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OZoKeAAL

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Oława

Obowiązki:
  • proste prace związane z kompletacją i pakowaniem produktów,
  • odbiór materiałów z produkcji,
  • uzupełnianie surowców w instalacjach,
  • proste prace montażowe,
  • ocena wizualna elementów.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (bez pośrednictwa agencji pracy),
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjną stawkę zasadniczą (16,50 zł brutto za godzinę, po okresie próbnym możliwość podwyżki), premie miesięczne (nawet do 490 zł brutto), dodatki za godziny nocne - 21% (łączne zarobki miesięczne nawet powyżej 3500 zł brutto),
  • pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole,
  • wolne weekendy,
  • pracę w zakładzie zlokalizowanym w miejscowości Jelcz-Laskowice.

Obowiązki:proste prace związane z kompletacją i pakowaniem produktów,
odbiór materiałów z produkcji,
uzupełnianie surowców w instalacjach,
proste prace montażowe,
ocena wizualna elementów.

Wymagania:dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (bez pośrednictwa agencji pracy),
współpraca w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjną stawkę zasadniczą (16,50 zł brutto za godzinę, po okresie próbnym możliwość podwyżki), premie miesięczne (nawet do 490 zł brutto), dodatki za godziny nocne - 21% (łączne zarobki miesięczne nawet powyżej 3500 zł brutto),
pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole,
wolne weekendy,
pracę w zakładzie zlokalizowanym w miejscowości Jelcz-Laskowice.