BRANŻE
ID:246606

Pracownik produkcji elektroniki

Numer referencyjny: a0t4H00000WJJf7QAH

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dobczyce

Obowiązki:
  • skręcanie fragmentów opraw oświetleniowych,
  • lutowanie elementów,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziane umiejętności w zakresie lutowania.
Oferujemy:
  • pracę w oparciu o umowę na pracę tymczasową,
  • stawkę 2250 zł brutto/miesiąc - po okresie próbnym 2400 zł brutto,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Obowiązki:
- skręcanie fragmentów opraw oświetleniowych,
- lutowanie elementów,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- dobra organizacja pracy,
- komunikatywność,
- znajomość obsługi komputera,
- mile widziane umiejętności w zakresie lutowania.

Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę na pracę tymczasową,
- stawkę 2250 zł brutto/miesiąc - po okresie próbnym 2400 zł brutto,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość zdobycia doświadczenia.