BRANŻE
ID:279190

Pracownik produkcji czujników / Monter podzespołów elektronicznych (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000009Mwn3QAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Niemcy

Data publikacji: 2023-11-17

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowego producenta i dostawcy komponentów elektronicznych, zlokalizowanego w okolicach Drezna, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • ręczne łączenie pojedynczych części,
  • uzupełnianie maszyn w odpowiednie podzespoły,
  • wyjmowanie gotowych elementów i wkładanie do pojemników,
  • składanie/łączenie komponentów (lutowanie),
  • monitorowanie procesów produkcyjnych i zgłaszanie ewentualnych usterek.

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1),
  • prawo jazdy kat. B i posiadanie auta na dojazdy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • doświadczenie na produkcji – mile widziane,
  • umiejętność lutowania – mile widziana.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie 13 €/h brutto – od stycznia 13,50 €/h brutto!
  • wypłata w EURO lub PLN,
  • bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • zatrudnienie na pełen etat na polskiej umowie zawieranej z agencją pracy Trenkwalder,

Miejsce pracy: Klingenberg, Niemcy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Szczegóły pod numerem: 663 301 046.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

ręczne łączenie pojedynczych części,
uzupełnianie maszyn w odpowiednie podzespoły,
wyjmowanie gotowych elementów i wkładanie do pojemników,
składanie/łączenie komponentów (lutowanie),
monitorowanie procesów produkcyjnych i zgłaszanie ewentualnych usterek.

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1),
prawo jazdy kat. B i posiadanie auta na dojazdy,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
doświadczenie na produkcji – mile widziane,
umiejętność lutowania – mile widziana.

Oferujemy:

wynagrodzenie 13 €/h brutto – od stycznia 13,50 €/h brutto!
wypłata w EURO lub PLN,
bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie,
możliwość otrzymania zaliczki,
zatrudnienie na pełen etat na polskiej umowie zawieranej z agencją pracy Trenkwalder,