BRANŻE
ID:234285

Pracownik produkcji części samochodowych

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: Bunschoten-Spakenburg
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
  • Zapewniamy cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń,
  • opiekę menagera,
  • atrakcyjna stawkę godzinową + dodatki zmianowe:
Stawka godzinowa : 10.94 Euro/godz.

W razie potrzeby gwarantujemy również zakwaterowanie firmowe na jednej z naszych lokacji oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagania
Praca wykonywana jest w międzynarodowym środowisku w hali, w której panuje temperatura „pokojowa”. Bardzo ważne jest, aby pracownicy podejmujący prace u naszego klienta posługiwali się w wystarczającym stopniu językiem angielskim lub holenderskim. Dobra komunikacja ma tu bardzo duże znaczenie.
Klient poszukuje osób na dłuższy okres czasu – wymagana jest dyspozycyjność na co najmniej rok.
Praca w Voestalpine Polynorm jest praca stojącą dlatego bardzo ważne jest, żeby kandydat nie posiadał żadnych przeciwwskazań do tego typu pracy, był aktywny fizycznie.