BRANŻE
ID:247071

Pracownik produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie

Numer referencyjny: a0t4H00000gOr0GQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września, Gniezno, Witkowo

Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • przygotowywanie surowców do produkcji,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-18:00, 18:00-6:00),
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- przygotowywanie surowców do produkcji,
- dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
- umiejętność pracy zespołowej,
- wykształcenie średnie techniczne,
- doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-18:00, 18:00-6:00),
- pełne przeszkolenie stanowiskowe,
- możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.