BRANŻE
ID:272754

Pracownik produkcji/Operator maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000n6VjQAI

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gniezno, Pobiedziska, Mogilno, Września

Zakres zadań:
  • obsługa maszyn,
  • realizacja planu produkcyjnego,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • dbanie o należyty stan maszyn i urządzeń.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe wsparte systemem premiowym,
  • dzienny dodatek transportowy,
  • pracę od poniedziałku do piątku (weekendy dla chętnych).
Przebieg procesu rekrutacji:

Po otrzymaniu CV skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi Kandydatami celem przeprowadzenia wstępnej weryfikacji. Po tym etapie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do rozmowy bezpośrednio w firmie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres zadań:obsługa maszyn,
realizacja planu produkcyjnego,
wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
dbanie o należyty stan maszyn i urządzeń.

Wymagania:gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:wynagrodzenie podstawowe wsparte systemem premiowym,
dzienny dodatek transportowy,
pracę od poniedziałku do piątku (weekendy dla chętnych).