BRANŻE
ID:265344

Pracownik produkcji / Operator (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000PrVZQA0

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Jeleśnia

Data publikacji: 2022-05-04

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jeleśnia

Obowiązki:
  • praca na stanowisko operator maszyn, w zakładzie produkcyjnym w Jeleśni.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze komputera,
  • chęć do pracy w systemie pracy 3-zmianowym 4-brygadowym,
  • aktualna książeczka sanitarna (lub chęć jej wyrobienia),
  • mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w dużym zakładzie produkcyjnym,
  • pracę od już do końca sierpnia z możliwością przedłużenia współpracy o 1-2 miesiące,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • w tym specjalną premię na zakończenie pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:praca na stanowisko operator maszyn, w zakładzie produkcyjnym w Jeleśni.

Wymagania:doświadczenie w obsłudze komputera,
chęć do pracy w systemie pracy 3-zmianowym 4-brygadowym,
aktualna książeczka sanitarna (lub chęć jej wyrobienia),
mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji.

Oferujemy:stabilną pracę w dużym zakładzie produkcyjnym,
pracę od już do końca sierpnia z możliwością przedłużenia współpracy o 1-2 miesiące,
atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia,
w tym specjalną premię na zakończenie pracy,
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.