BRANŻE
ID:246865

Pracownik produkcji/Monter - Swarzędz - atrakcyjne wynagrodzenie

Numer referencyjny: a0t4H00000ZtsEwQAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz, Poznań, Września

Obowiązki:
  • praca przy linii produkcyjnej przy montażu elementów stalowych, metalowych,
  • prace manualne.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • dobry wzrok,
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
  • dyspozycyjność do pracy w weekendy,
  • skrupulatność i dokładność,
  • mile widziane osoby poszukujące pierwszego zatrudnienia.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę na 3 zmiany,
  • możliwość skorzystania z benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna,
  • wynagrodzenie: podstawa plus premia,
  • przyjazną atmosferę,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce pracy: Swarzędz.

Obowiązki:
- praca przy linii produkcyjnej przy montażu elementów stalowych, metalowych,
- prace manualne.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- dobry wzrok,
- sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
- dyspozycyjność do pracy w weekendy,
- skrupulatność i dokładność,
- mile widziane osoby poszukujące pierwszego zatrudnienia.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę na 3 zmiany,
- możliwość skorzystania z benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna,
- wynagrodzenie: podstawa plus premia,
- przyjazną atmosferę,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.