BRANŻE
ID:244277

Pracownik produkcji/Kontroler jakości

Numer referencyjny: a0t5800000ZtLTfAAN

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Obowiązki:
  • kontrola wyrobów gotowych w zakresie oceny wizualnej i wymiarowej oraz zgodności z instrukcją odbioru,
  • wykonywanie końcowych czynności montażowych i regulacyjnych,
  • pakowanie wyrobów gotowych,
  • wsparcie innych operatorów przy usuwaniu niezgodności i rozwiązywaniu problemów jakościowych,
  • realizacja planów produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
  • mile widziane umiejętności czytania instrukcji kontrolnych,
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole,
  • sumienność i skrupulatność, spostrzegawczość,
  • mile widziane doświadczenie w kontroli lub produkcji części mechanicznych,
  • zaangażowanie i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie naszego klienta,
  • nadgodziny płatne w rozliczeniu miesięcznym,
  • stołówkę pracowniczą i dofinansowanie posiłków (150 zł),
  • możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

Obowiązki:kontrola wyrobów gotowych w zakresie oceny wizualnej i wymiarowej oraz zgodności z instrukcją odbioru,
wykonywanie końcowych czynności montażowych i regulacyjnych,
pakowanie wyrobów gotowych,
wsparcie innych operatorów przy usuwaniu niezgodności i rozwiązywaniu problemów jakościowych,
realizacja planów produkcyjnych.

Wymagania:wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
mile widziane umiejętności czytania instrukcji kontrolnych,
umiejętność komunikacji i pracy w zespole,
sumienność i skrupulatność, spostrzegawczość,
mile widziane doświadczenie w kontroli lub produkcji części mechanicznych,
zaangażowanie i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie naszego klienta,
nadgodziny płatne w rozliczeniu miesięcznym,
stołówkę pracowniczą i dofinansowanie posiłków (150 zł),
możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.