BRANŻE
ID:240971

Pracownik produkcji Daelmans Nieuwkuijk (Holandia)

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji Daelmans Nieuwkuijk
Miejsce: Kerkstraat 48, Nieuwkuijk
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
Co oferujemy:
- dobra stawke: 11.19 € brutto
- stabilnosc godzin i zatrudnienia
- dlugoterminowa wspolprace
WYMAGANIA
Wymagania:

– Doswiadczenie w pracy produkcyjnej
– Znajomosc jezyka obcego (angielski lub holenderski) na poziomie komunikatywnym
– Chec pracy na stala zmiane poranna
– Zamieszkanie w okolicach Nieuwkuijk, Vlijmen

OPIS STANOWISKA
Pracownicy odpowiadaja za ciaglosc pracy na liniach. Do obowiazkow naleza m.in. :

– pakowanie ciastek do pudelek,
– pakowanie skompletowanych pudelek do kartonow
– przygotowywanie towaru do wysylki do klientow

INFORMACJE O FIRMIE
Daelmans z rodzinnej kilku osobowej firmy przeksztalcila sie w preznie dzialajaca, nowoczesna, miedzynarodowa kompanie. produkuja najpopularniejsze i najsmaczniejsze holenderskie ciastka.