BRANŻE
ID:261361

Pracownik produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000A4xUQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Stanowice

Data publikacji: 2021-11-25

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stanowice

Obowiązki:
  • montaż i pakowanie produktów gotowych,
  • prace wspomagające inne procesy,
  • realizacja zadań zgodnie z instruktażem,
  • terminowa i jakościowa realizacja zleceń,
  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy,
  • wykonywanie poleceń przełożonego.
Wymagania:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego - mile widziane,
  • rozwinięte zdolności manualne,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • punktualność, sumienność,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - mile widziane,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport),
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:montaż i pakowanie produktów gotowych,
prace wspomagające inne procesy,
realizacja zadań zgodnie z instruktażem,
terminowa i jakościowa realizacja zleceń,
zapewnienie porządku na stanowisku pracy,
wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania:umiejętność czytania rysunku technicznego - mile widziane,
rozwinięte zdolności manualne,
dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
punktualność, sumienność,
uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - mile widziane,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,
pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport),
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.