BRANŻE
ID:244672

Pracownik produkcji

Numer referencyjny: a0t5800000Zt0X9AAJ

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ozorków

Obowiązki:
  • wsparcie drukarza w obsłudze maszyn drukarskich,
  • udział przy wszystkich pracach związanych z przygotowaniem maszyn do druku,
  • pomaganie w procesie druku zgodnie z planem produkcyjnym.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • mile widziane osoby z zainteresowaniami technicznymi,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio w strukturach firmy naszego klienta,
  • dodatkową opiekę medyczną i pakiet socjalny,
  • dofinansowanie aktywności sportowej, dofinansowanie do wypoczynku letniego,
  • dofinansowanie do obiadów (dowożonych do firmy),
  • bony, paczki świąteczne, prezenty świąteczne,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • osobom, które chcą się rozwijać, umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności i dodatkowych uprawnień,
  • wynagrodzenie godzinowe + premie.

Obowiązki:wsparcie drukarza w obsłudze maszyn drukarskich,
udział przy wszystkich pracach związanych z przygotowaniem maszyn do druku,
pomaganie w procesie druku zgodnie z planem produkcyjnym.

Wymagania:mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,
mile widziane osoby z zainteresowaniami technicznymi,
gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio w strukturach firmy naszego klienta,
dodatkową opiekę medyczną i pakiet socjalny,
dofinansowanie aktywności sportowej, dofinansowanie do wypoczynku letniego,
dofinansowanie do obiadów (dowożonych do firmy),
bony, paczki świąteczne, prezenty świąteczne,
dofinansowanie dojazdów do pracy,
osobom, które chcą się rozwijać, umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności i dodatkowych uprawnień,
wynagrodzenie godzinowe + premie.