BRANŻE
ID:258140

Pracownik pomocniczy na produkcji i w magazynie

Numer referencyjny: a0t6N000000A2WqQAK

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Obowiązki:
  • sklejanie standów,
  • pakowanie,
  • czynności pomocnicze na produkcji i w magazynie.
Wymagania:
  • pełnoletność,
  • status ucznia/studenta,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, czasami również w weekendy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
  • stawkę godzinową 18,30 zł,
  • możliwość uzyskania premii i wyrobienia dodatkowo płatnych nadgodzin,
  • możliwość przedłużenia współpracy po sezonie, np. na weekendy.
Za proces rekrutacyjny odpowiada Specjalista Rekrutacji Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Biuro Gliwice: al. W. Korfantego 25/2, godz. 09:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:sklejanie standów,
pakowanie,
czynności pomocnicze na produkcji i w magazynie.

Wymagania:pełnoletność,
status ucznia/studenta,
gotowość do pracy w systemie zmianowym, czasami również w weekendy.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
stawkę godzinową 18,30 zł,
możliwość uzyskania premii i wyrobienia dodatkowo płatnych nadgodzin,
możliwość przedłużenia współpracy po sezonie, np. na weekendy.