BRANŻE
ID:257362

Pracownik pomocniczy (m/k) przy produkcji i montażu

Numer referencyjny: a0t4H00000tF9OLQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tajęcina, Jasionka

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prostych czynności pomocniczych związanych z produkcją i montażem,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • utrzymywanie porządku i czystości na powierzonym stanowisku,
  • montaż części zgodnie z instrukcją.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,
  • elastyczność, zaangażowanie,
  • zmysł techniczny,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność obsługi komputera.
Oferujemy:
  • umowę-zlecenie,
  • miłą, przyjazną i spokojną atmosferę,
  • pracę w bezpiecznym i przyjemnym środowisku,
  • perspektywę podjęcia długofalowej współpracy.
  • miejsce pracy: Tajęcina k. Jasionki.
Bliższe informacje pod numerem telefonu: 665 284 003.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres obowiązków:wykonywanie prostych czynności pomocniczych związanych z produkcją i montażem,
przestrzeganie przepisów BHP,
utrzymywanie porządku i czystości na powierzonym stanowisku,
montaż części zgodnie z instrukcją.

Wymagania:mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,
elastyczność, zaangażowanie,
zmysł techniczny,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
zdolności manualne,
umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:umowę-zlecenie,
miłą, przyjazną i spokojną atmosferę,
pracę w bezpiecznym i przyjemnym środowisku,
perspektywę podjęcia długofalowej współpracy.
miejsce pracy: Tajęcina k. Jasionki.